O nás
Logo - COMP-any.cz

O nás

Jsme dodavatelé profesionálních služeb IT pro firmy a domácnosti

Od roku 1999 se zaměřujeme na služby v oblasti IT pro firemní sféru. Neztrácíme ze zřetele původní záměr firmy a neustále se snažíme rozvíjet portfolio našich činností. 360° IT je náš závazek vůči našim klientům - pro celou oblast IT mají jedno číslo, jednu firmu - COMP-any (COMPUTER anything)

Certifikáty

Certifikát - COMP-any.cz

HP Preffered ONE Silver PPS

Certifikát - COMP-any.cz

MS Cloud accelerate partner

Certifikát - COMP-any.cz

Microsoft® Authorized Education Reseller

Certifikát - COMP-any.cz

ESET Gold partner - antivirus

Certifikát - COMP-any.cz

Zyxel authorised partner

Certifikát - COMP-any.cz

AXIS authorised partner

Bezchybná funkčnost serverů - COMP-any.cz

Bezchybná funkčnost serverů

Spokojenost s COMP-any vyjadřuje nejlépe to, že naše spolupráce trvá od roku 2013. Ceníme si jejich odborného přís tupu, soustředíme se na naši práci a o informační technologie máme postaráno.

Starají se nejenom o bezchybnou funkčnost serverů, stanic, sítě, ale i o bezpečnost a legálnost našich systémů.

Ing. Jiří Štěpán

jednatel Vodohospodářská společnost Vrchlice – Maleč, a.s.

IPMB - COMP-any.cz

Přínos nových možností

Svou firmu jsem založil na jednom laptopu v jedné kanceláři v roce 1999. Dnes používáme 2 servery, využíváme cloudové technologie, pořádáme webové konference, na cestách používáme smart telefony a naši stavbyvedoucí mají neustálý přistup k datům společnosti, ať se pohybují kdekoliv. O tento obrovský posun v naší firmě se zasloužila firma COMP-any, se kterou již několik let spolupracuji, a která každý rok do mé společnosti přináší nové možnosti, nabízející lepší servis našim zákazníkům a obchodním partnerům. Velmi si této spolupráce vážím a mohu tuto firmu upřímně doporučit. Bez obav svěřuji tyto vysoce odborné záležitosti do rukou COMP-any.

Ing. Pavel Matyáš

majitel společnosti IPMB, s.r.o.

Zruč nad Sázavou - COMP-any.cz

Odborníci v oboru IT

Náš úřad se dlouhodobě potýkal s problémy v IT například nejistým způsobem zálohování dat, spolehlivostí nebo pomalými opravami. Především však chyběli odborníci, kteří by sledovali potřeby pracovníků našeho úřadu, vývoj aplikací pro státní správu, jejich nasazení a rovněž moderní trendy v oblasti IT. V roce 2010 jsme provedli výběrové řízení na pozici správce výpočetní techniky a vítězem se stala společnost COMP-any. Podle doporučení společnosti jsme modernizovali hardware i software, optimalizovali jsme procesy pro využití výpočetní techniky, jasně definovali zálohy dat pro celý úřad a zrevidovali jsme dodavatelské smlouvy na dodávku spotřebního materiálu. Velmi přínosné byly změny v poskytování telefonních služeb. Úspory, které jsme díky společnosti COMP-any získali, umožnily modernizaci centrálních prvků IT systému a náš úřad začal efektivněji využívat možností informačních technologií. Spolupráci se společností COMP-any mohu kolegům doporučit. I já jsem dal na doporučení a neudělal jsem chybu

Ing. Ivo Novák

tajemník MÚ Zruč nad Sázavou

7ZS - COMP-any.cz

Technologicky vyspělá škola

Neustálý tlak technologických firem na širokou veřejnost nás nutí držet s nimi krok. V základním školství trpíme nedostatkem IT profesionálů, a tak jsme v roce 2000 svěřili vše do rukou COMP-any. Dnes patříme k technologicky vyspělým školám.

Mgr. Petr Strejček

ředitel 7. ZŠ Kolín

Otran - COMP-any.cz

Skvěle sloužící technika

Před příchodem COMP-any se nám na klinice střídali různí IT správci a tomu odpovídal i výsledek. Nyní se konečně daří, aby technika sloužila nám a ne my technice.

Primář MUDr. Jiří Balý

majitel kliniky OTRAN Kutná Hora

PTA Kolín - COMP-any.cz

Kompletní servis IT

Když jsem zakládal svou tenisovou akademii, hledal jsem firmu, která se mi postará o kompletní servis IT. V COMP-any mi vytvořili kompletní zázemí, připravili webovou prezentaci a naprogramovali zákaznický systém, který naši zákazníci denně využívají. A funguje to skvěle.

Matuš Slebodník

majitel PTA Kolín